Menu Content/Inhalt
Strona Główna arrow Aktualności arrow Poprawa komunikacji telefonicznej dla PACJENTÓW w SZPZLO Warszawa Wawer - CallCenter.
Poprawa komunikacji telefonicznej dla PACJENTÓW w SZPZLO Warszawa Wawer - CallCenter. PDF Drukuj Email
Wpisał: Redaktor strony www   
14.04.2010.
NOWE ROZWIĄZANIA TELEKOMUNIKACJI Z PACJENTAMI SZPZLO WARSZAWA WAWER

SZPZLO Warszawa Wawer w dniu 30 marca 2010 uruchomił CALL-CENTER dla swoich pacjentów. Jest to zespół rejestratorek wyposażonych elektroniczny system telefoniczny sprzężony z siecią komputerową.

 

System ten umożliwia poprawę jakości komunikacji pacjentów z rejestracjami medycznymi poprzez:

  • zwiększenie dostępności komunikacji telefonicznej dla pacjentów - jak do tej pory była duża ilość skarg na brak możliwości połączenia telefonicznego – teraz to nie powinno się często zdarzać,
  • usprawnienia zapisów na wizyty drogą telefoniczną,
  • telefoniczną informację pacjentów o realizowanych świadczeniach,
  • nagrywanie 100% rozmów z pacjentami,
  • automatyczną analizę połączeń w tym rejestrację połączeń nieodebranych,
  • poprawę jakości połączeń.
 

Nagrywanie rozmów ma na celu dozór jakości obsługi pacjenta i zabezpieczenie informacji o przebiegu rozmów telefonicznych w stanach :

  • zagrożenia zdrowia i życia pacjentów ,
  • naruszeń obowiązujących procedur przez personel rejestracji,
  • skarg pacjentów i naruszenia ich praw do ochrony zdrowia,
  • nieetycznych zachowań pacjentów.
 
Stare nr telefonów jeszcze są aktualne, ale po 15 maja 2010  będzie funkcjonował tylko jeden nr tel. CALL-CENTER 801 009 549 na który można będzie dzwonić w różnych sprawach bez obawy o wybranie niewłaściwej rejestracji, numeru czy poradni. Nr tel. CALL-CENTER 801 009 549 już jest czynny .
Zmieniony ( 20.04.2010. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »