-A A +A

KONTRAST

RAPORT DOSTĘPNOŚCI + RODO SZPZLO

Oferta do pracy dla pracowników gospodarczych typu "ZŁOTA RĄCZKA" do 00 -09-2021.

Warszawa, dnia 23-07-2021

Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego  Warszawa-Wawer

Zatrudni OSOBY

DO PRAC GOSPODARCZYCH

Miejsce pracy:

Przychodnie Zdrowia w Dzielnicy  WARSZAWA WAWER

Opis stanowiska:

  • wykonywanie drobnych prac naprawczo-remontowych w budynkach, prac typu:
    • malowanie, szpachlowanie,
    • czyszczenie rynien, drobne naprawy na dachach płaskich;
    • drobne naprawy instalacji hydraulicznych (WODKAN);
    • drobne naprawy stolarki /drzwi/okna,
    • i inne wg potrzeb nie wymagające specjalnych uprawnień.
  • wykonywanie konserwacji urządzeń i sprzętów wyposażenia budynków:
    • naprawa i konserwacja mebli,
    • konserwacja wyposażenia biurowego;
  • wykonywanie prac ogrodniczych i innych na posesjach SZPZLO:
    • pielenie, koszenie, wycinka krzewów itp.
    • zamiatanie, odśnieżanie, odladzanie,
    • naprawy ogrodzeń i chodników itp.
  • praca w systemie zmianowym :
    • Pierwsza zmiana od 07:00 do 15:00 w dni robocze;
    • Druga zmiana      od 12:00 do 20:00 w dni robocze.

Wymagania:

  • umiejętności tzw. „ZŁOTEJ RĄCZKI”,
  • zdolność wykonywania prac fizycznych zgodnie z BHP,
  • sumienność,
  • dokładność,
  • dyspozycyjność,
  • mile widziane prawo jazdy min. kat. B.

Oferujemy:

  • elastyczna forma zatrudnienia,
  • wynagrodzenie zależne od  efektów pracy.

Uwaga : Zgłoszenia  prosimy przesyłać :

  • na adres mailowy:  kadry@zoz-wawer.waw.pl
  • lub osobiście pod adres : Dział Kadr i Płac, ul. J. Strusia 4/8
  • do dn. 30 września 2021 r.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych:  Dz. U. 2018 r. poz. 1000."

  • <<Nadal zachowujemy zasady funkcjonowania podczas pandemii COVID-19: << przed przyjściem do przychodni zadzwoń /// nie przychodź  z objawami koronawirusa np. z temperaturą 38 st.C lub większą lub z dusznością , kaszlem- pozostań w domu  kontaktuj się telefonicznie udzielimy pomocy w domu <<  <<Nadal zachowujemy zasady funkcjonowania podczas pandemii COVID-19: << przed przyjściem do przychodni zadzwoń /// nie przychodź  z objawami koronawirusa np. z temperaturą 38 st.C lub większą lub z dusznością , kaszlem- pozostań w domu  kontaktuj się telefonicznie udzielimy pomocy w domu <<  <<Nadal zachowujemy zasady funkcjonowania podczas pandemii COVID-19: << przed przyjściem do przychodni zadzwoń /// nie przychodź  z objawami koronawirusa np. z temperaturą 38 st.C lub większą lub z dusznością , kaszlem- pozostań w domu  kontaktuj się telefonicznie udzielimy pomocy w domu <<